Hobi

CADENCE KUMAŞ BOYASI İLE TASARIMLARINIZI RENKLENDİRİN

kumaş boyası

Günümüzde bireyler mevcut kumaş, cam, ahşap ürünlerini sürdürülebilir dünya anlayışı ile yeniden tasarlamak, vintage görüntü elde etmek için akrilik boyaları tercih eder. Kullanmadığınız ama atmaya kıyamadığınız kumaş ürünleri (çanta, etek, tshirtvb.) Cadence kumaş boyası ile yeniden yaratılabilir. Dikiş projelerinden giyim tasarımlarına, ev dekorasyonundan aksesuarlara kadar her şeyde kullanabileceğiniz bu boya serisi ile hayallerinizi gerçeğe dönüşür. İstediğiniz renkte ve desende kumaşlarınızı boyayarak özgün parçalar yaratmanın keyfini Cadence ile yaşayabilirsiniz.

Cadence Kumaş Boyalarının Özellikleri

Cadence kumaş boyaları elinizde bulunan kumaş ürünlerini yeniden tasarlamak, dekorasyon fikirlerinizi hayata geçirmek için kullanabileceğiniz boyalardır. Farklı renklerde bulunan bu boyalar, kumaş üzerinde kalıcı bir etki yaratır ve yıkama sonrasında bile renklerini korur. Bu boyaların çeşitlerine göre özellikleri değişir. Yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak tasarımlarınızı renklendirebileceğiniz Cadence kumaş boyası tür ve özellikleri:

  1. Cadence Style Mat Fabric Boya: Style mat serisinde yer alan bu ürün kumaş yüzeylere özel olarak üretilmiştir. Fırça, rulo veya el boyaması için uygundur. Kapatıcılığı özelliği vardır. Aynı zamanda opak bir üründür.
  2. Cadence Dora Tekstil Boyaları: Kapatıcı özelliği ve sedef oranı oldukça yüksek bir boya türüdür. Kumaşlara ışıltı katacak akrilik boyalardandır. Renk çeşitliliği fazladır. Fırça, rulo vb. materyallerle kumaşlara uygulanabilir.
  3. Cadence Fabric Hi-Lite Magic: Kumaş üzerine uygulanabilen 6 renk seçeneği sunan su bazlı özel metalik boyalardır. Fırça, rulo ve el boyama yapılmasına uygundur. Uygulamada meydana gelen ışıltı sebebiyle tasarımlara ışıltı katarak eşsiz sonuçlar elde edilir. Boyanın etkisi siyah zemin üzerinde daha net kendini gösterir.
  4. Cadence Your Fashion Sprey: Kokusuz, yüksek pigmentli, kapatıcı özelliği fazla olan opak ve metalik su bazlı sprey boyadır. Sprey başlıkları ile uygulanabileceği gibi batık çalışması ya da fırça, rulo materyalleri kullanılarak da kumaş üzerine uygulanabilir.
  5. Cadence Your Fashion Shine Sprey Metalik Kumaş Boya: Sprey şeklinde su bazlı kumaş boyası çeşitlerindendir. Stencil ve batik vb. tekniklerde kullanılabilir. Your Fashion Sprey kumaş boyasıyla birlikte kullanılabilir. Degrade çalışması yaparken farklı renkleri birbirleri ile karıştırabilirsiniz.
  6. Hologram Simli Kumaş Boyası: Hologram efektli kumaş boyasıdır. Siyah zemin üzerinde eşsiz görüntü elde etmenizi sağlar.
  1. Cadence Shake And Gilt: Simli kumaş boyası grubunda yer alır. Kullanıcılara 4 farklı renk çeşitliliği sunarken aynı zamanda ışıltı artırıcı özelliğe de sahiptir.
  2. Cadence Mermerleme Efekt Spreyi: Kumaş, ahşap, cam vb. yüzeylerde kullanılabilir. Kumaş üzerinde mermerimsi görüntüler oluşturmayı sağlar.
  3. Cadence Textile Crackle: Kumaş üzerinde çatlatma görüntüsü elde etmek için kullanılan boya türüdür. Daha kaliteli görüntü elde edebilmek için 2 stepli doğal koruma önerilir.
  4. Cadence Fabric Glow in the Dark: Uygulanan kumaş üzerinde karanlıkta parlaklık olmasını sağlar. Gündüzleri topladığı ışıkları karanlıkta yansıtabilen 5 ayrı renk seçeneği sunan bir boya türüdür.

Cadence kumaş boyası üzerine daha fazla bilgiye sahip olmak için Cadence Mat, Metalik ve Sprey Kumaş Boyaları – YouTube linkinden videolarımızı izleyebilirsiniz.