Resin Art - Hardener Set 750ML

Resin Art - Hardener Set 750ML

CB12604

New product

"Cadence Art&Hobby Paints" Türkiye'nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun yıllara dayanan güçlü bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur. 
 
Müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye'de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.
 
Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.
 
"Size Sadece Cadence Yeter" sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, zengin renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir. 

Şimdi Bayi Başvurusu Yap
Bayi Olarak Giriş Yap


 
More info
  • Non-toxic, non-flammable thick resin and glossy topcoat designed for any creative project like artwork, photos, wood, canvas, marble, tiles, ceramic, metal, porcelain, glass, terracotta, masonry, polyester, plastic, stone, etc.
  • It is clear, shiny, thick, solid and hard.
  • It has a long-term clarity, non-yellowing performance and no scratching.
  • Can be poured into molds.
  • It is self-leveling and its 1:1 mixing ratio is user-friendly.
  • Non fading and UV resistant.

4 other products in the same category:

Menu

Top