6832 Blue Hi-Lite Relıef Matallıc Pastes

CB10373

New product

"Cadence Art&Hobby Paints" Türkiye'nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun yıllara dayanan güçlü bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur. 
 
Müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye'de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.
 
Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.
 
"Size Sadece Cadence Yeter" sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, zengin renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir. 

Şimdi Bayi Başvurusu Yap
Bayi Olarak Giriş Yap


 
More info

Applied for giving dimensional effects on the objects.Creates a hi-lite metallic colors dimension on the applied surface. It is designed to cover dark backgrounds with light application.The hi-lites are practically transparent on light colors and show up beautifully on dark ones. It is water based and acrylic therefore the drying time may change according to the paste thickness.Advised to be used by a spatula,fan brush,sponge. Applied on hard surfaces like wood,poliester,glass or ceramic plaster. Applied to stencil and free pattern relief work. Clean used materials with water. Protect from frost. Non toxic. Certified by EN 71 & CE.  

5 other products in the same category:

Menu

Top