674 Purple Diamond Metallıc Paınts

CB9020

New product

"Cadence Art&Hobby Paints" Türkiye'nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun yıllara dayanan güçlü bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur. 
 
Müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye'de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.
 
Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.
 
"Size Sadece Cadence Yeter" sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, zengin renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir. 

Şimdi Bayi Başvurusu Yap
Bayi Olarak Giriş Yap


 
More info

Diamond Metallic Paint is a high quality, water based paint for indoor and outdoor craft use and decorative painting. It gives you a diamond glint.Finely ground metal flakes make these paints the brightest, best covering paint for adding metallic accents to most projects. Metallic paints are available in a palette of bright, glittering colors from delicate translucent pastels to deep rich, shades.Metallic paints are intermixable.  No thinnig. Depending on the techique used, 2 coats recommended. Broad color selection. Perfect for painting, sponging, faux finishing, and adding metallic accents to home decor projects. Cleans up easily with soap and water. Non toxic. Certified by EN 71 & CE.                        

16 other products in the same category:

Menu

Top