Renkli İnciler 25ML(cc) 571 Purple

CB8874

New product

"Cadence Art&Hobby Paints" Türkiye'nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun yıllara dayanan güçlü bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur. 
 
Müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye'de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.
 
Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.
 
"Size Sadece Cadence Yeter" sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, zengin renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir. 

Şimdi Bayi Başvurusu Yap
Bayi Olarak Giriş Yap


 
More info

Coloured Pearls / Liquid Jewellery is a decorative and waterbased paint that is easily applied in half-round pearl droplets.Special tube package for easier use and control of the size of the droplets. Can be applied especially on fabric and leather and many other sub-surfaces. Recommended to apply in half-round droplets and 24 hours for total drying. ( The fabrics with finishing should be washed and ironed from back before application.) Metallic, opaque, transparent and fluorescent options are available and a wide range of colors. The application on textiles  can be washed at  30 ° C.Cleans up easily with soap and water. Non toxic. Certified by EN 71 & CE.       

29 other products in the same category:

Menu

Top