115 Chocolate- Waterbased Gıldıng Paınts 120ML(cc)

CB8661

New product

"Cadence Art&Hobby Paints" Türkiye'nin craft sektöründe hizmet veren öncü ve lider markasıdır. %100 yerli sermaye ile üretim yapan Türk firmasıdır. Bunu uzun yıllara dayanan güçlü bilgi birikimine ve tecrübesine borçludur. 
 
Müşterilerine yüksek kalitede ürün sunmak firmanın bir numaralı önceliğidir. Bu bağlamda Türkiye pazarında CE ve EN71 sertifikasına sahip tek üreticidir. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve üniversitelerde Türkiye'de ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.
 
Cadence Art&Hobby Paints geniş boya, medium, özel efekt ürünlerinin yanı sıra kendi üretimi olan yüzlerce model transfer, stencil ve kaliteli tuval, şövale, fırça üretimi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.
 
"Size Sadece Cadence Yeter" sloganı Cadence markasının geniş ürün gamı, zengin renk skalası, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını özetlemektedir. 

Şimdi Bayi Başvurusu Yap
Bayi Olarak Giriş Yap


 
More info

A metallic textured  waterbased acrylic paint; gilding paint has finely ground metal flakes for bright metallic colors and a fine grit for a textured finish. No thinnig. Depending on the techique used, 2 coats recommended. Use simple application techniques to create unique and elegant home  finishes like brushed metal on virtually any surface. Gilding paints are intermixable. Perfect for painting, sponging, faux finishing, and adding metallic accents to home decor projects. Cleans up easily with soap and water. Non toxic. Certified by EN 71 & CE.        

18 other products in the same category:

Menu

Top